Kadra Zlotu początkujących drużynowych oraz osób chcących rozpocząć pracę z grupą wędrowniczą

Kinga Delimata

Kinga

 Na pierwszy rzut oka drobna, niepozorna kobitka szybko chodząca, mówiąca i żyjąca. Przy dalszym poznaniu jest jeszcze intensywniej;) A poważniej wierzę (i potwierdzam swoją osobą), że chcieć to móc i nie ma niemożliwego, wierzę w siłę ludzi oraz, że marzenia się realizuje.

Na co dzień wiodę wcale nie smutny;) żywot pracownika Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie. Poza tym to eventy, podróże, animacje, ludzie, fotografia i kultury dalekiego wschodu. W wolnych chwilach uciekam w mój łemkowski Beskid Niski, na bieszczadzkie połoniny lub tatrzańskie szczyty.
Od strony harcerskiej w wachlarzu funkcji zdecydowanie przebija się wędrownictwo.

Aktualnie kierownik Referatu Wędrowniczego w Chorągwi Krakowskiej, kształceniowiec w Hufcu Gorlice i wsparcie programowe. W nie takiej dawnej przeszłości (chociaż w serduchu na zawsze) drużynowa wędrownicza, komendantka WW, obozów i wydarzeń wędrowniczych i hufcowych:)

Łukasz Lewandowski 

łukaszWyobrażacie sobie kogoś kto pokonuje kilkanaście kilometrów z aparatem by dotrzeć na wschód słońca i nie zrobić ani jednego zdjęcia ? Poza tym przesiadywać na szczycie góry i godzinami podziwiać pejzaż poniżej, kontemplując przyrodę ?

Tak to ja, Łukasz, fotograf, krajobrazu w największej części. Przede wszystkim z serca i pasji, później zawodowo, a jeszcze gdzieś dalej grafik.

Przede wszystkim górołaz, biegam po górach za wschodami i zachodami słońca, za kawałkiem światła, które później mogę pokazać innym, część mojego świata. Gdy zazwyczaj wszyscy inni śpią, ja tego nie robię. Snując się w ciemnościach niekoniecznie po szlakach, aby móc później rozstawić statyw. Dodam do tego jeszcze koszykówkę, bieganie i rower, Sapkowskiego i Tolkiena.
A wędrowniczo, tak kiedyś byłem drużynowym wędrowniczej drużyny specjalnościowej, kierownikiem referatu wędrowniczego, ponownie drużynowym, członkiem Szarej Drużyny. Zajmuję się kształceniem, głównie, programem w pewnym stopniu też, ale wędrownictwo to jest sól mojej harcerskiej drogi od zawsze. Od momentu mojego świadomego wejścia
w organizację. Na warsztatach postaram się pokazać jak rozpocząć być może jedną z największych przygód Waszego życia

Namárië

Reklamy