Kadra całego zlotu

Justyna Rędzikowska – komendantka zlotu, odpowiada za program

na cs Z wykształcenia jestem matematykiem-analitykiem danych  oraz architektem urbanistą. W pracy zajmuję się polityką rowerową w swoim ukochanym mieście – Łodzi. Praca pomaga mi połączyć wykształcenia z pasją i daje możliwość zmieniania świata – tego mojego lokalnego.

Po pracy trenuję badmintona, przemieszczam się rowerem, biegam na orientację. W dłuższych wolnych chwilach podróżuję, a pasję do podróży połączyłam z miłością do dobrego wędrownictwa współtworząc z Weroniką Szatkowską Kursy Drużynowych Wędrowniczych pod egidą #dreamcraft.

W harcerstwie prowadzę Zespół Wędrowniczy przy Wydziale Wsparcia Metodycznego GK oraz wspieram wędrownictwo u siebie w hufcu Łódź-Widzew. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko obudzić marzenia i pasję, bo życie bez przygód, rozwoju i wyzwań byłoby nudne.

Maciej Rasiński – zastępca komendantki ds. organizacyjnych i logistycznych

12115443_883924188363472_796805487183084311_n.jpgJestem osobą która lubi jak coś się dzieje, nie potrafię siedzieć w miejscu i patrzeć jak wszędzie coś się zmienia i brnie do przodu tylko nie ja.

Z wykształcenia jestem elektronikiem, moją pasją i pracą jest taniec z ogniem, a w wolnym czasie jestem radnym w radzie osiedla rady miasta Białegostoku. Uwielbiam parodniowe wyjścia w góry, zwłaszcza w Bieszczady i Karkonosze .

W harcerstwie zajmuję się aktualnie wspieraniem rady namiestnictwa wędrowniczego w hufcu Białystok oraz współpracą z moim środowiskowym szczepem. Wcześniej  pełniłem funkcję drużynowego wędrowniczego oraz starszoharcerskiego, w drużynie która zmieniła metodykę na wędrowniczą. Uwielbiam metodykę zuchową i wędrowniczą bo z zuchami największe góry się rysuje a z wędrownikami je przenosi.

Paweł Zaleski – zastępca komendantki ds. administracyjnych i finansowych

unnamedObecnie pracuję w firmie finansowo – doradczej, w dziale funduszy UE i rozliczeń.   Przez ostatnie lata odpowiadałem za ewaluację dużych i mniejszych projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

W wolnych chwilach lubię być w drodze. Wyznaję zasadę, że weekendy nie są od siedzenia w domu. Rozwijam zamiłowanie do podróży typu „CityBreak”, ponieważ moje wyjazdy mają ostatnio charakter sobotnio – niedzielny, a w Polsce i w bliskiej zagranicy jest tyle pięknych miast i pejzaży do zobaczenia. Ponadto lubię literaturę, lubię się zaczytać w prozie Tokarczuk, Stasiuka, Twardocha, Llosy, Bułhakowa.

W harcerstwie działam w Zespole Wędrowniczym przy Wydziale Wsparcia Metodycznego GK, a w swoim hufcu jestem szefem Kapituły Stopnia Harcerki/Harcerza Rzeczpospolitej. Ponadto wspieram komendę mojego hufca w pozyskiwaniu środków.

Reklamy