Kadra Zlotu obecnych i przyszłych członków kapituł stopni wędrowniczych

Karolina Kornas

kornas

Prywatnie niepoprawna marzycielka szukająca swojego miejsca na ziemi. Spokój znajduję wśród połonińskich traw i wody uderzającej o pokład. 157 cm pomysłów na życie i zainteresowań, począwszy od matematyki skończywszy na fireshow. Na co dzień jednak profesjonalny pracownik działu HR jednej z wielkich korporacji.

W harcerstwie od urodzenia :) Z zamiłowania kształceniowiec, z funkcji szef Referatu Wędrowniczego Chorągwi Gdańskiej. Od 1,5 roku zamieszana w Kapitułę Stopni Wędrowniczych w macierzystym hufcu. Lubię trudne pytania zmuszające do myślenia i takich właśnie spodziewajcie się na szlaku.

 

Tomasz Papaj

17862316_1845331555721826_3916586648238815941_n Cześć wszystkim! Prywatnie opiekun dwóch emerytowanych 4-łapnych przyjaciół. Miłośnik lotnictwa i poznawania regionu w rozkładzie na części pierwsze – od historii do praktyki w teraźniejszości, szczególarz w amatorskim opracowywaniu materiałów graficznych. Na tyle starcza czasu, bo tęsknota za górami trwa już zdecydowanie zbyt długo ;)Zawodowo asystent projektanta – specjalista od wszelkiego rodzaju rurek w budownictwie.

Harcersko – praca z kadrą, zarówno jako członek Komendy Hufca Malbork, Komisji Stopni Instruktorskich a wcześniej Hufcowej Kapituły Stopni Wędrowniczych, której powstanie, rozkręcenie i opracowanie identyfikacji było częścią mojej próby podharcmistrzowskiej.

 

Reklamy