Kadra Zlotu namiestników wędrowniczych oraz instruktorów pracujących z kadrą wędrowniczą – programowcy, szczepowi

Małgorzata Kluszczyńska 

MałgosiaMam na imię Małgorzata, ale sporo osób mówi do mnie Kluseczka. Na co dzień staram się nie zagubić siebie w gonitwie między jednym, a drugim, a czasami nawet trzecim… Poza tym dobra książka i herbata to u mnie podstawa:) W wolnych chwilach można spotkać mnie też w kuchni – tak, uwielbiam piec ciasteczka i nie tylko ciasteczka;p
A harcersko? Choć wywodzę się z Prawie 48 Szczepu Dębowego Liścia to już dłuższy czas działam w Chorągwi Krakowskiej, najpierw wśród akademików, a potem mnie już całkiem „wciągnął” Referat Wędrowniczy, gdzie zajmuje się głównie kształceniem.

PS. Na prawdę nie lubię pisać o sobie.

Justyna Rędzikowska

na cs

Z wykształcenia jestem matematykiem-analitykiem danych  oraz architektem urbanistą. W pracy zajmuję się polityką rowerową w swoim ukochanym mieście – Łodzi. Praca pomaga mi połączyć wykształcenia z pasją i daje możliwość zmieniania świata – tego mojego lokalnego.

Po pracy trenuję badmintona, przemieszczam się rowerem, biegam na orientację. W dłuższych wolnych chwilach podróżuję, a pasję do podróży połączyłam z miłością do dobrego wędrownictwa współtworząc z Weroniką Szatkowską Kursy Drużynowych Wędrowniczych pod egidą #dreamcraft.

W harcerstwie prowadzę Zespół Wędrowniczy przy Wydziale Wsparcia Metodycznego GK oraz wspieram wędrownictwo u siebie w hufcu Łódź-Widzew. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko obudzić marzenia i pasję, bo życie bez przygód, rozwoju i wyzwań byłoby nudne.

Reklamy