Kadra dodatkowa

Kamil Rządkowski 

374399_505102929568535_2004747003_naKażdego dnia łamię stereotypy ludzi-informatyków, a po pracy najchętniej zajmuję się samochodami i motocyklami, ratując już nie raz auto naszej komendantki.

Niesamowite rzeczy? Robię od ręki ;) Jest ich na tyle dużo, że trudno wybrać to naj. Do nietypowych i niezapomnianych należą nasze obozowiska w parkach miejskich, które prowadzimy w systemie dziennych półkolonii dla dzieci i młodzieży z Łodzi; kilkudniowe, dzikie wędrówki w Bieszczadach, wieczorne wypady np. na Giewont, czy kursy spadochronowe.

W ZHP jestem drużynowym 7 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej „Wataha”. Naszym konikiem jest pierwsza pomoc i szeroko rozumiana rekreacja z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego, zaś gdy tylko nadarza się okazja ruszamy podbijać kolejne szczyty polskich gór.

Justyna Gromek

Na justynagco dzień jestem studentką zarządzania publicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Dzięki studiom uzyskuje wiedzę na temat funkcjonowania sektora publicznego oraz organizacji nastawionych na cele społeczne. W wolnym czasie uczę się języków obcych. Z pewnością pomoże mi to wyjść w świat. Ponadto uczestniczę w wydarzeniach kulturalnych oraz czytam książki – najchętniej biografie i „wywiady rzeki”.

W harcerstwie działam przy Zespole Wędrowniczym w Wydziale Wsparcia Metodycznego GK. Zajmuje się promowaniem dobrych działań wędrowniczych i zarządzaniem promocją w social media.


Reklamy