Dodatkowe Atrakcje

Ogniobranie połączone z Ogniskiem

W piątkowy wieczór pod gwieździstym dachem nieba doświadczycie niezwykłego obrzędu Ogniobrania, które zakończy się magicznym ogniskiem, tak by w każdym z Was palił się zlotowy ogień i zostawił ślad na następne miesiące a może i lata. Doświadczycie tego dzięki Maćkowi Rasińskiemu oraz Justynie Rędzikowskiej.

Zajęcia Teambuildingowe

Jak najlepiej zgrać grupę, wyłonić w niej lidera, jak dzielić zadania pomiędzy ludzi tak, by każdy miał swoje miejsce, które będzie dla niego wyzwaniem? To i jeszcze kilka innych zadań wymagających zgrania, czasem siły, cierpliwości i współpracy doświadczycie na sobotnich zajęciach z Teambuildingu, które przygotował Kamil Rządkowski.

TED

Czyli inspirujący ludzie i ich inspirujące historie. Bo jeśli szczyty to tylko wysokie! Na pewno słyszeliście o wieczorach, gdy różni ludzie prezentują opowieści, które budzą w nas zapał i chęć zmian. Wyczyn? Przecież to nasze drugie imię :) Zaprasza Paweł Zaleski.

Kawiarenka pełna inspiracji

W oba wieczory – piątkowy i sobotni – funkcjonować będzie zlotowa kawiarenka pełna miejsca dla wymiany poglądów, pomysłów, inspiracji, a w dodatku opatrzona pysznymi herbatami i dźwiękami gitary. Klimatycznie, smacznie i na temat.

Reklamy